Názory účastníků

Názor - Michal Lobkowicz

To že je Gruzie nádherná země s dobrou kuchyní a příjemnými lidmi jsem tak nějak tušil již před cestou.

Názor - František Šalanda

Je to nádherná země s prima lidmi, během dvou pobytů jsem tu opakovaně prožíval silné zážitky.

Názor - Miloš Urban

Spaní v chevsurské věži v Šatili bylo asi nejexotičtěší ubytování, které jsem zažil.

Názor - Zdeněk Kukal

Skvělé cesty pro horská kola ve fantastických přírodních kulisách, prohýbající se stoly se zajímavými jídlíčky...

Gruzie 2023 - lyže v zimě, koně v létě.

Lyže v Gruzii
pro skupiny i jednotlivce zajistíme pobyt a dopravu do středisek Gudauri https://www.gudauri.info/ a Bakuriani https://www.skiresort.info/ski-resort/bakuriani/. Délka pobytu nejlépe 9 -10 dní (den příletu, 3 - 4 dny Gudauri, den na přejezd se zastávkou v sklanímměstě Uplitskikhe, 3 dny v Bakuriani, odjezd).  Cena za doporavu, ubytování s polopenzí a permanentky bude při min. 5 lidech  800 EUR, bez letenky.  Termíny s průvodcem  4. - 12.3. (kombinace 4 dny Gudauri, 3 dny Bakuriani, den na přjezd se zastávkami na památky a zajímavosti Gruzie). 
 
Výpravy koňmo v roce 2023
přivítám skupiny koňáků, doplním jednotlivci.  
Vashlovani - pouze v dubnu. Pískovcové sklaní útvary, travnaté pláně, dravci a šakali vůkol, příjemné bungalovy a večerní ohně. 
Chevsursko, drsná a divoká příroda, kamenné věže, středověká pevnost Šatili a nezapomenutlená pohostinnost místních lidí .
Tuško mezi nebem a zemí – vysokohorská oblast oddělená od okolního světa horami, úžasné výhledy i prudké srázy, vesničky s příjemnými guest housy. Termíny 18. - 26.8., 26.8. - 3.9.
Jen upozorňuji - cesty nejsou vhodné pro začátečníky, je třeba zkušenost s koňmi. Jezdíme ve vysokých horách. Cesty zahrnují i dlouhé pěší sestupy (nutná dobrá kondice a kolena).  Ceny výprav (9 - 10 dní v Gruzii 6 dní na koni) jsou okolo 850 EUR plus letenky.
Copyright © 2015 – 2023 Všechna práva vyhrazena